Blog Kategorileri
İlandex Blog

Moto kurye iş ilanları için para harcamaya son:ilandex.com.tr

İlandex.com.tr, ne  bünyesinde personel istihdam eden bir aracı kurum, ne de arayanlara motosikletli kurye tedarik eden bir kurye firması... İlandex'in sunduğu hizmet, siteye kurye bulma amacı ile üye olan işletmelerin, iş bulma amacı ile  üye olan motorlu kuryelere ulaşmalarını sağlamak.
17.12.2018 23:00:00
Okunma Sayısı : 13644
Moto kurye iş ilanları için para harcamaya son:ilandex.com.tr

Ücretsiz Motorlu Kurye Arama Sitesi İlandex.com.tr, motorlu kurye arayanlar ile iş arayan moto kuryeleri buluşturuyor!
Kurye arayan işletmelerin,  iş  arayan kuryelere pratik, hızlı ve güvenilir yoldan ulaşmasını sağlayan ilk ve tek platform olan İlandex.com.tr 'nin kullanımı oldukça pratik!  
Aradıkları kuryeye ulaşmak isteyen işletme yetkililerinin tek yapması gereken, www.ilandex.com.tr 'a üye olarak giriş yaptıktan sonra, İLANDEX 'e  tıklamak...
Sektör ihtiyaçlarına göre tasarlanan detaylı arama menüsü sayesinde, semt seçiminden çalışma şekline kadar pek çok tercih yapılmasına imkan tanıyan site, kurye arayan işverenlerin, iş arayan yüzlerce kuryeye anında ulaşılabilmesini mümkün kılıyor.
İlan verme sürecini tersine çevirerek , motorlu kurye arayan restoranların,  iş arayan kuryelere  anında ulaşabilmelerine imkan sunan İlandex.com.tr 'a üye olmak ücretsiz!  
Motorlu kurye ile paket servis hizmeti sunulan hazır gıda sektörü başta olmak üzere, e-ticaret, sağlık ve lojistik gibi sektörlere de hizmet sunan İlandex, zaman ve paradan tasarruf sağlayan yeni  iş modeli ile, kurye arayanları ilan verme telaşından, kuryeleri ise iş arama derdinden kurtarıyor.
Sektörün en büyük sıkıntılarından biri olan kurye istihdamına çözüm üreten İlandex'i keşfederek, iş ve kurye ihtiyaçlarını ücretsiz olarak karşılamak için  siteden faydalanmaya başlayan üyelerin sayısı gün geçtikçe artıyor.


Hizmet sektörünün büyük sorunu: Kurye İstihdamı
Ağır çalışma koşulları sebebi ile personel sirkülasyonunun çok fazla yaşandığı gıda sektöründe, sıkça yaşanan işten çıkma ve çıkarılma sorunu ile gündeme gelen  iş ve kurye arama süreçleri, paket servis hizmetlerin aksamasına yol açıyor. 
Alışılagelen yöntemlerle kurye arayan restoranlar, ya gazetelerin seri ilanlar sayfaları ve İK sitelerine ilan veriyor, ya restoranına ilan asıyor ya da eşe dosta haber salarak,  ilanlarına başvuru yapılana kadar bekliyorlar. 
Diğer iş kollarının istihdamında sorun teşkil etmeyen ilan verme yöntemi, gıda sektöründe çalışacak kurye pozisyonu için personel arandığında gündeme gelen bekleme süreci sebebiyle acil  ihtiyaca cevap veremiyor.
Gerçek şu ki, gıda sektörünün yoğun tempolu yapısı, kurye bulmak için başvurulan ilan sürecini tolere etmeye uygun değil. Uzun bekleme süreci boyunca, hizmetlerin müşteriye ulaştırılmasında kilit rol oynayan kurye yokluğundan kaynaklanan her türlü sıkıntı, zincirleme olarak işin tamamına sirayet ediyor. 
Tüm bu sorunlar yüzünden, başvuru yapan kuryeler işe başlayana kadar devam eden  ve tüm hizmetleri sekteye uğratan bu sancılı sürecin faturası, ne yazık ki görünenden çok daha pahalıya patlıyor.
Hatta, hem işletmecileri, hem kuryeleri, hem de diğer çalışan ve müşterileri mağdur eden bu döngü zamanla, istikrarlı paket servis hizmeti verilememesi sonucu yaşanan müşteri kaybı gibi telafisi mümkün olmayan durumlara da yol açabiliyor. 


Kurye iş ilanları için ödenen paralardan illallah diyen işletmeciler!
Binlerce işletme sahibi, sürekli tekrarlanan kurye  ihtiyacına uzun vadeli çözüm getirmediğini  bile bile, tekrar tekrar ilan vermek zorunda kalmaktan hoşnut değil.
İş ilanları için  ayrılan ciddi bütçelere rağmen,  ilan vermenin sürekli tekrarlanan kurye ihtiyacına tek seferlik çözüm sunuyor olmasından memnun olmayan işletmeciler, ilanları fark edilip  başvuru yapılana kadar geçen süreçte, verdikleri hizmetlerin aksamasından kaynaklanan zarar ziyanın önüne geçemediklerini  ifade ediyorlar.
Başka çaresi olmadığı için ilan verdiğini dile getiren pek çok işletme sahibi, başvuranlar arasından seçilerek işe alınan kuryenin, ihtiyacı karşılamadığı için işten çıkartılması veya şartlar uymadığı için kısa süre sonra işi bırakması nedeniyle, kurye ihtiyacının tekrar gündeme geldiğinin üzerini çiziyor. 
Kuryesiz kalındığında yaşanan aksaklıklar yüzünden, müşterileri nezdinde marka itibarlarının zedelendiğini  ve akabinde yaşanan müşteri kayıplarının telafisi olmadığını ifade eden işletmeciler , kurye istihdam sorunundan ötürü oldukça mağdur olduklarını dile getiriyorlar. 
Kurye bulamadıkları zaman yaşanan müşteri memnuniyetsizliklerinin faturasının daha ağır olduğunu tecrübe eden pek çok işyeri sahibi, önlerinde daha iyi bir seçenekleri olmadığı için, ilan vermeye devam ediyor.

 

Acil kurye arayanlar ın imdadına yetişen proje: İlandex
Mevcut  kurye ve iş arama kanallarının hiçbirinin, paket servis hizmeti sunan gıda sektörün acil kurye ihtiyacına cevap verebilir nitelikte olmadığını tespit eden İlandex, hem zaman hem de paradan tasarruf sağlayan yeni iş modeli ile, acil kurye arayanların imdadına hızır gibi yetişiyor.
Motorlu kurye arayan işletmeler ile iş arayan kuryeleri bir araya getiren İlandex, ne  bir İK sitesi, ne  bünyesinde kurye istihdam eden bir aracı kurum, ne de arayanlara motosikletli kurye tedarik eden bir kurye firması...
İlandex'in sunduğu hizmet, siteye kurye bulma amacı ile üye olan işletmelerin, iş bulma amacıyla üye olan motorlu kuryelere ulaşmalarını sağlamak.
İlandex'i,  moto kurye  iş ilanları yayınlayan İK sitelerinden ayıran en önemli  fark, kurye arayan üye işletmelere ücretsiz hizmet sunuyor olması...
İlandex'in iş arayan  kuryelere sunduğu en güzel imkan  ise, üye olan kuryelerin iş başvurusunda  bulunmadan iş bulmalarına fırsat yaratması... 
Ezber bozan İlandex, kurye iş ilanlarına her ay adeta kira öder gibi kaynak ayırmak zorunda olan işverenleri ilan verme telaşından, motokuryeleri ise iş arama derdinden kurtarıyor.
Projenin mimarları, mevcut kullanıcı alışkanlıkları yıkan her yeni proje gibi İlandex'in üyelerine sunduğu avantajların anlaşılması için, biraz daha zamana ihtiyaç olduğunu ifade ediyorlar.
Üye sayısı gün geçtikçe artan platform aracılığı ile iş sahibi olan veya kurye bulan üyeler, sitenin işleyişinden ve ücretsiz olarak sunduğu ayrıcalıklardan oldukça memnun.
Hem kuryelerin hem de işletmelerin yüzünü güldüren projenin sektöre gün geçtikçe daha büyük katkı sağlayacağı aşikar...

 

Acil Personel mi arıyorsunuz?

İlandex'e iş arama ilanı veren kuryelere göz atmak için tıklayınız.

İlandex'e işletme üye olup Ücretsiz İş İlanı vermek için tıklayınız.

 

Acil İş mi arıyorsunuz?

İlandex'te yayınlanan kurye iş ilanlarına göz atmak için tıklayınız.

İlandex'e bireysel üye olup kendi İş Arama İlanınızı vermek için tıklayınız.

 

İçerik No: 030-09-PKT-1705-02-01
Yasal Uyarı: Her hakkı ilandex'e ait olan Özgün İçerik, Fikir ve Sanat Eserleri ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. http://www.ilandex.com.tr adresine çalışır durumda link verilerek alıntı yapılabilinir.

 

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !

Kurye iş ilanları na boşa para harcamayın !​

Paket servis elemanı bulmanın kolay yolu İlandex.com.tr

Bana bir kurye lazım! O da bugüne lazım...

Acil İş Arıyorum diyenler için En İyi İş Bulma Sitesi İlandex!

İş mi arıyorsun? İlandex'e Ücretsiz İş arıyorum İlanı Ver! İşverenler seni arasın!

Paket servis sektöründe çığır açan İlandex nasıl ortaya çıktı?​

İlandex sayesinde artık siparişiniz sıcak gelecek!

 

Hatırlatma:

Siz Değerli Üyelerimizden gelen yoğun talepler üzerine, Paketcibul.com baştan aşağı yenilendi!

Genişletilen Hizmet Çerçevesi ve Yeni Alan Adımız ile İlandex.com.tr adresinde hizmetinizdeyiz.

İLANDEX’te Ne YENİLİKLER Var? Tıklayınız

Yorum Yap
*Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra 24 saat içinde yayına alınacaktır.