Blog Kategorileri
İlandex Blog

Paket Servis için Acil A2 Ehliyetli Motorlu Kurye Aranıyor

Motokurye iş ilanları vermekten yorulmuş İlandex üyesi binlerce işletme sahibi, iş ilanlarına büyük bütçeler ayırmak zorunda kalmadan personel bulmanın ayrıcalığını yaşıyor. İşverenler hem iş ilanı verebilecekleri hem de iş arayan binlerce üyeye anında ulaşabilecekleri alternatif bir platforma sahip olmaktan son derece memnun.
11.8.2018 13:00:00
Okunma Sayısı : 12623
Paket Servis için Acil A2 Ehliyetli Motorlu Kurye Aranıyor

Paket servis için yeni işe aldığınız kurye bu sabah işe gelmedi mi?

Daha iki ay önce işe başlayan kuryeniz bu sabah işe gelmedi mi?
Tam 'Adresleri öğrendi, işi kavradı, zamanında gidiyor geliyor, çok şükür her şey yeniden rayına oturdu!' derken, olacak iş mi bu şimdi?'
'Hadi dur bakalım, uyuyakalmıştır belki...' diye kaygı içinde beklerken saati on bir yaptınız ama baktınız hala gelen giden yok.
Son bir umutla sarıldınız telefona...
'Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar...'
'Tam da siparişin akacağı saatte yapılacak iş mi bu? Bir haber vermez mi insan! Bu kaçıncı...' diye isyan ettiğinizi duyar gibiyiz...
Maalesef iki üç ayda bir tekrarlanmasından usandığınız bu can sıkıcı sahne, paket servis hizmeti sunan pek çok restoran sahibinin ortak sorunu...

 

Kuryesiz kalmak dükkana kilit vurmaktan beter!

Habersiz iş bırakmalar, çok sayıda personel çalıştıran restoran zincirleri için büyük  problem yaratmazken, bir iki kurye ile işlerini döndürmeye çalışan küçük esnafın ciddi manada canını yakıyor.
Ağırlıklı olarak yemek sepeti üzerinden hizmet veren küçük işletmeler için daha da zorlayıcı olabilen bu durum, işverenler kadar müşteriler ve diğer restoran çalışanlarını da mağdur ediyor.
Hazırlanan gıdaların zayiatı, sipariş veren müşterilerin geri çevrilmesi, mutfak personelinin boş oturması derken, kuryenin işe gelmediği günler herkes için kabusa dönüyor, çünkü işverenler hazırlıksız yakalandıkları bu durum karşısında ne dükkanı kapatıp gidebiliyor ne de iş yapabiliyorlar.
Hazırlanan siparişleri müşterilere ulaştıramadığı için çaresiz kalan pek çok işveren  için kuryesiz kalmak, ne yazık ki dükkanına kilit vurmaktan daha beter!

 

Paket Servis Hizmetleri aksayınca hesap kitap şaşıyor!

Paket servis kuryelerinin işe geç gelmeleri ve daha da kötüsü önceden haber vermeden işi bırakmaları sonucu hizmetler sekteye uğradığında, işletmecilerin de çalışanların da tadı tuzu kalmıyor.
Çünkü, iş olsun olmasın, dükkan kirası, personel giderleri, iklimlendirme, elektrik, su gibi sabit giderler değişmezken, kurye olmadığından duran paket servis hizmetlerinden gelmesi beklenen ciro sıfırlandığı için hesap kitap şaşıyor.
Böyle talihsiz günlerde, kurye olmadığı için iş göremez hale gelen diğer personeller boş oturmanın sıkıntısıyla akşamı zor ederken, ettiği zarar ziyanın kaygısıyla bunalan işverenlerse, hızla yeni personel bulup işlerini düzene sokabilmenin telaşına düşüyorlar.

 

Acil Kurye bulmak için akla gelen son çare personel ilanı vermek!

Bir an önce personel bulmak umuduyla akıllarına gelen her yolu deneyen işverenlerin ilk aklına gelen çözüm sağa sola haber salıp, dükkan vitrinine veya servis motoruna ilan asmak oluyor.
Ancak oldukça kısıtlı bir bölgeye ulaşabilen bu hamlelerle kısa zaman içinde personel bulmak mümkün olmadığı için çaresizlikten morali alt üst olan işverenlerin, iş ilanı sitelerine ilan verip beklemek dışında pek de fazla  seçenekleri kalmıyor.
Çaresizce bildikleri tüm ilan sitelerine girip iş ilanı veren işletme sahipleri, bu iş için hatırı sayılır meblağlar ödemek zorunda kalsalar da, ne yazık ki çoğu zaman istedikleri süratte personel  bulamıyorlar.
Gıda sektörüne özgü olan bu acil istihdam sorununa çözüm üretmek amacı ile yola çıkan İlandex, işte tam da umutların tükendiği bu noktada devreye girerek, işverenlerin ve iş arayanların imdadına yetişiyor.

 

Motorlu Kurye İş İlanları Sitesi İlandex'te kuryelere anında ulaşmak mümkün!

Sektör dinamikleri gereği yoğun personel sirkülasyonu yaşanan gıda sektöründe, personel bulmak için verilen motokurye iş ilanlarına ayrılan bütçeler zaman içinde azımsanamayacak meblağlara ulaşabiliyor. 
Üstelik, iş ilanına başvuracak adayları beklemekle geçen süreçte yaşanan maddi manevi kayıpların geriye dönük olarak telafisini sağlamanın hiçbir yolu yok!
İşverenlerin personel aradıkları bu sancılı süreçte yaşadıkları sıkıntıları tespit eden İlandex, personel arayan restoran sahipleri ile iş arayanların anında ve aracısız olarak buluşmalarına imkan sunan yapısıyla tüm bu sorunları ortadan kaldırmayı başarıyor.

 

İlandex'te hem iş arayanlar hem de  personel arayanlar ilan verebiliyor!

İlandex'in bilinen ilan sitelerinden en belirgin farkı, sadece personel arayanların değil, iş arayanların da ilan verebilmesine imkan sunuyor olması.
İlandex'e ücretsiz üye olabilen işverenler, iş arayan üyelerin verdikleri ilanlara göz atıp, uygun buldukları adaylarla anında ve aracısız olarak iletişim kurarak iş görüşmesine davet edebiliyor ve şartları konuşup anlaşmaları durumunda hemen işe başlatabiliyorlar.
Böylece her iki taraf da, alışılagelen  yöntemlerle ilan verip başvuruları beklemekle geçecek stresli ve günler süren işe alım süreçlerinin getirdiği dezavantajlardan etkilenmemiş oluyor.

 

Sadece Restoran & Sektör Çalışanlarının İhtiyaçlarına Çözüm Üreten Niş Platform:İlandex

Acil personel ihtiyacı olmayan veya adayları tek tek aramakla uğraşmaya vakit ayıramayacak olan işverenler için alışılageldiği gibi iş ilan verip, ilana yapılacak başvuruları değerlendirme seçeneği de mevcut elbette.
İlandex'in ilan verilen diğer platformlardan en önemli farkı, sadece hizmet sektörü ihtiyaçlarına çözüm üretmek üzere hayata geçirilmiş niş bir proje olması. Yani ilandex'e ilan verdiğinizde ilanınız direk olarak gıda sektörü çalışan ve işverenlerine ulaşıyor.
Üyelerine sadece iş ve personel değil, dört farklı kategori başlığı altında toplanan genel ihtiyaçlarına ulaşmaları yönünde destek veren ücretsiz bir ilan platformu olan ilandex, binlerce bireysel ve kurumsal üyesi ile her geçen gün büyümeye devam ediyor.
Hem iş ilanı verebilecekleri hem de  iş arayan binlerce üyeye anında ulaşıp acil personel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri alternatif bir platforma sahip olmaktan son derece memnun olan, İlandex üyesi binlerce işletme, iş ilanlarına büyük bütçeler  ayırmak zorunda kalmadan  personel bulmanın ayrıcalığını yaşıyor.
Siz de ilandex.com.tr'ye ücretsiz üye olup ilan verebilir veya iş arayanların verdikleri güncel ilanlara göz atabilirsiniz.

 

Ücretsiz İş ilanı vermek için İlandex'e Üye olmak istiyorsanız lütfen buraya tıklayınız.

İlandex'e ÜCRETSİZ İlan Vermek için Hemen Şimdi Üye Ol!

 
İçerik No: 065-02-SKT-1808-21-01
Yasal Uyarı: Her hakkı ilandex'e ait olan Özgün İçerik, Fikir ve Sanat Eserleri ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. https://www.ilandex.com.tr adresine çalışır durumda link verilerek alıntı yapılabilinir.

 

Yorum Yap
*Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra 24 saat içinde yayına alınacaktır.
lokanta müdürü 24.4.2019
daa yeni keşfettim ama şimdiden çok işimi gördü. süper bi site olmuş elinize sağlık